BERTIL VALLIEN. Skulptur i järnsmide, Boda Smide Limited Edition.

489935. BERTIL VALLIEN. Skulptur i järnsmide, Boda Smide Limited Edition.

Fågel, delvis förgylld, monterad på mörkbetsad träsockel. Brännmärkt Boda form Bertil Vallien. Numrerad 907/975. Etikettmärkt Boda Smide limited Edition. Höjd inklusive sockel ca 22 cm.

Gott bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 2 355