BERTIL VALLIEN. Skulptur i järnsmide, Boda Smide Limited Edition.
489935. BERTIL VALLIEN. Skulptur i järnsmide, Boda Smide Limited Edition.
Fågel, delvis förgylld, monterad på mörkbetsad träsockel. Brännmärkt Boda form Bertil Vallien. Numrerad 907/975. Etikettmärkt Boda Smide limited Edition. Höjd inklusive sockel ca 22 cm.