TEKANNA, porslin, Lomonosov, Ryssland, 1900-tal.

489920. TEKANNA, porslin, Lomonosov, Ryssland, 1900-tal.

Dekor i form av bär med förgyllda detaljer. Höjd 14 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 978