KNIV, slida signerad "J.P.F. 1935".

489829. KNIV, slida signerad "J.P.F. 1935".

Skaft av mauserbjörk, slida i läder signerad J.P.F., knivblad av stål, signerad O.L.S. bladlängd 9,5, totallängd 23 cm.

Slitage. Patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Patina.

Antal besök: 1 099