VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Designhuset, Signerad, 1900-talets mitt.

489705. VAS, stengods, Carl-Harry Stålhane, Designhuset, Signerad, 1900-talets mitt.

Höjd 22 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 573