UTEBELYSNING/VÄGGLYKTOR, ett par, 1900-talets sista kvartal.

489439. UTEBELYSNING/VÄGGLYKTOR, ett par, 1900-talets sista kvartal.

Stomme i metall med kupa av glas med blåsor. Höjd 40 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351