ELLIS WALLIN. Olja på duk, signerad -50. "Sol efter regn", Grundsund.

48906. ELLIS WALLIN. Olja på duk, signerad -50. "Sol efter regn", Grundsund.

46x55 cm.

Ellis Wallin (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

46x55 cm.

Ellis Wallin (1888–1972)

Antal besök: 1 363