OVE PERSSON. Färglitografi.

OVE PERSSON. Färglitografi.
488107. OVE PERSSON. Färglitografi.

Auktion, signerad, daterad 78, numrerad 45/260.
35x48 cm.

Bruksslitage.

Ove Persson (1925–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

35x48 cm.

Bruksslitage.

Ove Persson (1925–1999)

Antal besök: 308