CIGARETTETTUI samt SKEDAR, 6 st. silver. 1900-tal. Bruttovikt 156 gram.

488097. CIGARETTETTUI samt SKEDAR, 6 st. silver. 1900-tal. Bruttovikt 156 gram.

Cigarettetui stämplad GAB 1937. Marint motiv på lock.
9,5 x 8 cm. Skedar stämplad Birmingham 1923, avslutning med träknopp, längd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 492