Signerad Olle Olsson Hagalund. 50 x 61 cm. Egenhändigt tillverkad ram av konstnären. 68 x 79 cm inklusive ram.
Utställningar Minnesutställning, Liljevalchs Konsthall Stockholm 1972.
Ram med smärre slitage.