BALJA, koppar, 1800-tal.

BALJA, koppar, 1800-tal.
487124. BALJA, koppar, 1800-tal.

Diameter 54, höjd 33 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 54, höjd 33 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 435