ARNE OLSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 68/75.

486116. ARNE OLSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 68/75.

Eka i sjö, ca. 54x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Olsson (1918–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Eka i sjö, ca. 54x63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besök: 413