LINNESKÅP, gustaviansk stil. 1900-talets början.

486101. LINNESKÅP, gustaviansk stil. 1900-talets början.

Längd 70 cm, bredd 50,5 cm, höjd 201 cm. 5 st hyllplan.

Bruksslitage, repor i färgen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor i färgen.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 723