JIMMY CHOO. Väska, läder, "Babeth", soft biker shopper, svart, 2000-tal.

485838. JIMMY CHOO. Väska, läder, "Babeth", soft biker shopper, svart, 2000-tal.

Svart läder med hardware i krom. Remmar med präglat reptilmönster och spännen. Nyckelring med läder med hardware med djupstämplad logotype. Invändigt inredd med fack samt bricka.
Längd 48 cm, höjd 34 cm.

Dustbag med prisetikett medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48 cm, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 512