TIGER OF SWEDEN. Väska portfölj, läder, "Janne", svart, 2000-tal.

485740. TIGER OF SWEDEN. Väska portfölj, läder, "Janne", svart, 2000-tal.

Ytterfack med dragkedja, hardware i krom, invändigt inredd med fack. Präglad logotype. Längd 41 cm, höjd 33 cm exkl. handtag och axelrem.
Tag medföljer.

Bruksslitage, ett par ytliga repor på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tag medföljer.

Antal besök: 876