ÖRJAN VIKSTRÖM. Gestalter i motljus, färglitografi, numrerad 15/110 och signerad.

485349. ÖRJAN VIKSTRÖM. Gestalter i motljus, färglitografi, numrerad 15/110 och signerad.

Bildmått. 52 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått. 52 x 38 cm.

Antal besök: 1 229