KLÄNNING, pärlbroderi, Flapper-stil, "Pino Rosin", Italien, 1900-tal. Strl. XL.

484843. KLÄNNING, pärlbroderi, Flapper-stil, "Pino Rosin", Italien, 1900-tal. Strl. XL.

Längd 110 cm.

Bruksslitage, någon pärla kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm.

Antal besök: 864