Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, 3-armad, teak med glaskupor, 1900-talets mitt.
484578. TAKLAMPA, 3-armad, teak med glaskupor, 1900-talets mitt.
Diameter 45 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 45 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
439