STIG WERNHEDEN. Olja på duk, 2 st, signerade Wernheden.

484395. STIG WERNHEDEN. Olja på duk, 2 st, signerade Wernheden.

"Siesta" olja på duk, signerad Wernheden. Mått 36 x 50 cm.
Stadsbild, olja på duk, signerad Wernheden. Mått 27 x 40 cm.

Ram med repor.

Stig Wernheden (1921–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med repor.

Stig Wernheden (1921–1997)

Antal besök: 579