GLASSERVIS, 16 delar, "Kalinka", Timo Sarpaneva, Iittala, Finland, 1900-talets andra hälft.

483887. GLASSERVIS, 16 delar, "Kalinka", Timo Sarpaneva, Iittala, Finland, 1900-talets andra hälft.

10 st Vinglas höjd 12 cm. 6 st Snapsglas höjd 8 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 410