VEIKKO AALTONA. Komposition, olja på pannå, signerad.

483548. VEIKKO AALTONA. Komposition, olja på pannå, signerad.

Bildmått 34 x 26 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 34 x 26 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Antal besök: 388