ARMBANDSUR, dam, stål, Omega, 1900-tal.

483461. ARMBANDSUR, dam, stål, Omega, 1900-tal.

Rektangular urtavla 3,5 x 2 cm.

Bruksslitage, urtavla med fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776