TAKLAMPA glas och from, funkis, 1930-tal, höjd 80 cm.

483452. TAKLAMPA glas och from, funkis, 1930-tal, höjd 80 cm.

Glaskupa, diameter 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa, diameter 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 379