SERVISDELAR, 5 delar, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.

483196. SERVISDELAR, 5 delar, porslin, "Mon Amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-talets mitt.

1 st kaffekanna, höjd 15 cm, exkl handtag.
1 st tekopp, höjd 5,5 cm.
2 st tefat, diameter 16 cm.
1 st sockerskål, höjd ca 5 cm.

Bruksslitage, sockerskål med smärre kantnagg. Tekanna med smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st tekopp, höjd 5,5 cm.
2 st tefat, diameter 16 cm.

Antal besök: 623