KAFFESERVIS, 21 delar, porslin, Thomas, Tyskland, 1900-tal.

483158. KAFFESERVIS, 21 delar, porslin, Thomas, Tyskland, 1900-tal.

6 st kaffekoppar, höjd 6,7 cm.
6 st kaffefat, diameter 13 cm.
6 st assietter, diameter 18 cm.
1 st kaffekanna, höjd ca 21,5 cm.
1 st gräddkanna, höjd 6 cm.
1 st sockerskål, höjd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st gräddkanna, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 495