SKRIVSTÄLL, nysilver, Danmark, 1900-talets första hälft.

482982. SKRIVSTÄLL, nysilver, Danmark, 1900-talets första hälft.

Bläckhorn i form av isbjörn på klippa med glasinsats. Stämpel märkt. Höjd 17,5 ,längd 29, bredd 28,5 cm.

Bruksslitage, repor, gåvoinskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 204