Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OSCAR LYCKE. "Rävnäs - Stockholm", olja på duk, signerad och daterad 1917.
480389. OSCAR LYCKE. "Rävnäs - Stockholm", olja på duk, signerad och daterad 1917.
35 x 52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 52 cm.
Stadsauktion Sundsvall
538