GÖSTA WERNER. 2 stycken osignerade orginal litografier.

479909. GÖSTA WERNER. 2 stycken osignerade orginal litografier.

33x21 cm.
Bok medföljer.

Bruksslitage.

Gösta Werner (1909–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x21 cm.
Bok medföljer.

Bruksslitage.

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besök: 309