Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BERNDT SJÖWALL. "Sjöbodar" Öland, olja på pannå, signerad.
479687. BERNDT SJÖWALL. "Sjöbodar" Öland, olja på pannå, signerad.
27 x 33 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 33 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
640