LISA LARSON. Figurin, stengods,"Tax", ur serien "Lilla Zoo", Gustavsberg, 1900-tal.

478525. LISA LARSON. Figurin, stengods,"Tax", ur serien "Lilla Zoo", Gustavsberg, 1900-tal.

Längd 15 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 608