GUSTAV RUDBERG. Kustparti med segelbåt, olja på duk, signerad Rudberg.

478335. GUSTAV RUDBERG. Kustparti med segelbåt, olja på duk, signerad Rudberg.

66 x 92 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 92 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 913