Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL, bambu/rotting, möjligen Svenskt Tenn, omkring 1900-talets mitt.
477440. SPEGEL, bambu/rotting, möjligen Svenskt Tenn, omkring 1900-talets mitt.
Ca 62 x 52 cm.
Slitage .
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 62 x 52 cm.
Slitage .
Auktionshuset Kolonn
636