KLÄNNING, terylen, Hyltea, Sverige, 1960-tal. Strl. 44.

476566. KLÄNNING, terylen, Hyltea, Sverige, 1960-tal. Strl. 44.

Ärmlös, figursydd modell. Mörkblå textil med vitt mönster, dragkedja i ryggen. Rygglängd 104 cm.
Vit väska i läderimitation och gulmetall medföljer.

Bruksslitage, 2 st tråddragningar i ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 429