MARTIN POSER. Olja på duk, signerad.

47640. MARTIN POSER. Olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. 61x50.

Dukskada.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomsterstilleben. 61x50.

Dukskada.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 1 096