TITTSKÅP, en glödlampas tillverkning, för undervisningssyfte, LUMA, 1900-talets mitt.

476390. TITTSKÅP, en glödlampas tillverkning, för undervisningssyfte, LUMA, 1900-talets mitt.

Tittskåp av betsad björk, med glasdörr, längd 43,5 bredd 25, höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 499