LISA LARSON. Figurin, stengods, "Johanna", ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

476370. LISA LARSON. Figurin, stengods, "Johanna", ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

Signerad "Lisa L., Johanna, Sweden".
Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 653