FAT, keramik, Mari Simmulsson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

476327. FAT, keramik, Mari Simmulsson, Upsala Ekeby, 1900-talets mitt.

Dekor i form av ansikte med blomster. Signerad.
Diameter 19,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 19,3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 455