RAKSPEGEL, 1910/20-tal.

RAKSPEGEL, 1910/20-tal.
476158. RAKSPEGEL, 1910/20-tal.

Spegelglas med fasade kanter. Hylla under spegelglaset.
47 x 29,5 cm.

Spelglas med fläckar och oxidering i spegelglaset, ram med färgbortfall, repor och märken. Ristade initialer på hyllplanet.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 29,5 cm.

Antal besök: 1 402