BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, färglitografi, signerad samt numrerad 80/100.

476088. BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, färglitografi, signerad samt numrerad 80/100.

Bildyta 70 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram. Blad något gulnat.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 70 x 50 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 383