DOCKSERVIS, 25 delar, porslin, "Willow", 1900-talets första hälft.

475676. DOCKSERVIS, 25 delar, porslin, "Willow", 1900-talets första hälft.

Tekanna, kaffekanna, terrin, gräddkannor, sockerskålar, tekanna, kaffekoppar och tekoppar, fat m.m.

Bruksslitage, fläckar. Kaffekoppar, tekoppar ej jämnt antal med fat. 2 st lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 341