SOFFBORD, glas/mässing, 1900-talets senare del.

475046. SOFFBORD, glas/mässing, 1900-talets senare del.

Rökfärgad skiva av glas, stomme av mässing. Längd 120, bredd 70, höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 657