BÅLSKÅL, försilvrat koppar. England 1900-talets mitt.

473398. BÅLSKÅL, försilvrat koppar. England 1900-talets mitt.

Dekorerad av blommor. Diameter 39, höjd 22 cm.

Bruksslitage. Repor i botten av skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271