ERIK HÖGLUND. vaser, 2 st, signerade.

473252. ERIK HÖGLUND. vaser, 2 st, signerade.

Vas i brun glasmassa. Dekor av luftbubblor samt sigill. Höjd 18 cm, diameter 15 cm. Otydligt signerad.H732?
Vas i orange glasmassa. Höjd 10 cm. Diameter 13 cm. Signerad H 1647/110.

Repor.
Bruksskick.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.
Bruksskick.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 619