ROLF BENGTSSON. Böjda hus, olja på duk, signerad.

473208. ROLF BENGTSSON. Böjda hus, olja på duk, signerad.

Yttermått 46 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 46 x 37 cm.

Antal besök: 7 941