MONICA BACKSTRÖM. Bordslampa, glas, Boda, 1900-talets andra hälft.

472653. MONICA BACKSTRÖM. Bordslampa, glas, Boda, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa i form av ägg.
Olikfärgad glasmassa i bruna nyanser.
Höjd 24 cm.
Etikettmärkt Boda Handmade Sweden.

Nagg på fotring. El ej funktionstestad.
Ej signerad.

Monica Backström (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa i form av ägg.
Höjd 24 cm.

Ej signerad.

Monica Backström (Född 1939)

Antal besök: 695