TRAMPHÄST, 1920-tal.

TRAMPHÄST, 1920-tal.
472604. TRAMPHÄST, 1920-tal.

Trä, på hjul. Längd 65 cm. Enligt uppgift från Hemsön, Härnösand.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
472604. TRAMPHÄST, 1920-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 603