ARVID KÄLLSTRÖM. Skulptur, pojke, lergods, signerad.

471185. ARVID KÄLLSTRÖM. Skulptur, pojke, lergods, signerad.

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage, sprickor ej genomgående.

Arvid Källström (1893–1967)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Arvid Källström (1893–1967)

Antal besök: 735