ROTKORGAR/FÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

470758. ROTKORGAR/FÖREMÅL, 5 delar, 1900-tal.

Diameter 6 - 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 6 - 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 377