CHRISTIAN VALENTINUSEN. Fiskare, olja på duk, signerad.

470661. CHRISTIAN VALENTINUSEN. Fiskare, olja på duk, signerad.

46 x 55 cm.

Mindre skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Mindre skrapmärken.

Antal besök: 1 247