GEVÄR,1800-tal.

GEVÄR,1800-tal.
470593. GEVÄR,1800-tal.

Längd ca 115 cm.

Ålders samt bruksslitage. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
470593. GEVÄR,1800-tal.

Längd ca 115 cm.

Antal besök: 2 454