GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, "För nit och redlighet i rikets tjänst", Orrefors, signerad.

470482. GUNNAR CYRÉN. Skål, kristall, "För nit och redlighet i rikets tjänst", Orrefors, signerad.

I orginallåda, signerad Orrefors Gunnar Cyren på undersidan
Diameter 24, höjd 14 cm.

Brukslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24, höjd 14 cm.

Brukslitage.

Gunnar Cyrén (1931–2013)

Antal besök: 1 505